Do startu pozostało
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
30.05.2017

Konkurs na projekt koszulki!

Serdecznie zapraszamy wszystkich biegaczy i biegaczki do wzięcia udziału w konkursie na projekt oficjalnej koszulki Łódzkiego Półmaratonu!

Wykażcie się swoją kreatywnością i stwórzcie jedyny w swoim rodzaju projekt koszulki, którą będziecie mogli od nas otrzymać (najlepsi z konkursu) lub zakupić do pakietu startowego.

Koszulka powinna być czytelna, związana z Łodzią i bieganiem. Ilość detali nie jest ograniczona ale pamiętajcie o tym żeby koszulka była czytelna. Kolorystyka dowolna, niech poniesie Was wodza fantazji :D

Ok, wystarczy. Czas na konkrety! :)

Konkurs będzie się składać z dwóch następujących etapów:

Pierwszym etapem konkursu będzie stworzenie projektu i wysłanie go nam na e-mail: biuro@time4s.pl z dopiskiem w tytule: "Projekt koszulki - Półmaraton Łódź + wasze imię i nazwisko". W treści e-maila prosimy o krótki opis co przedstawia projekt i czym kierowaliście się przy jego tworzeniu.

Etap drugi: Spośród wszystkich prac wybierzemy te najciekawsze i umieścimy je na naszym funpageu na facebooku wraz z ankietą. Będziecie mogli wyrazić swoją opinię i ocenić dany projekt. Wygrywa ten, który otrzyma najwięcej głosów.

Autor zwycięskiego projektu otrzyma dwa darmowe pakiety startowe na Łódzki Półmaraton. (oczywiście włącznie z zaprojektowaną koszulką :D ).

Natomiast osoby, które zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają po jednym pakiecie startowym.

Jeżeli osoba, która wygra jest już zapisana na bieg i dokonała opłaty startowej otrzyma całkowity zwrot pieniędzy na konto.

Projekty najlepiej w krzywych pdf, corel itp., jednak i z dobrej jakości scanem odręcznego projektu też sobie jakoś poradzimy :)

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy do dnia 18.06 niedziela - włącznie

Czekamy na Wasze zgłoszenia! Pokażcie na co Was stać :) Powodzenia!

 

Pozostałe aktualności

06.09.2017

NIEZBĘDNIK półMARATOŃCZYKA

Witamy niniejszym publikujemy niezbędne informacje dla osób zainteresowanych Półmaraton Łódź.
06.09.2017

SALVEO

Jesteśmy nowym ośrodkiem rehabilitacji w Łodzi stosującym innowacyjną metodę INDIBA ACTIV THERAPY
05.09.2017

OŚWIADCZENIE ORGANIZATORA

Witamy wszystkich ponownie.
04.09.2017

Zmiana trasy

Witamy wszystkich, chcemy was poinformować że ostatnie kilka/kilkanaście dni walczyliśmy o Półmaraton Łódź żeby impreza w ogóle miała szanse bytu.
31.08.2017

DIABECIAKI

Współorganizatorem atrakcji oraz biegów towarzyszących jest fundacja DIABECIAKI to dzięki nim program na sobotę przedstawia się następująco:
więcej