Do startu pozostało
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
05.09.2017

OŚWIADCZENIE ORGANIZATORA

Witamy wszystkich ponownie. W związku z zamieszaniem powstałym w wyniku zmiany trasy oraz zapytaniami uczestników odnośnie możliwości zwrotu środków w przypadku rezygnacji informujemy: zwrot środków jest sprzeczny z regulaminem i niestety z przyczyn formalnych jak i finansowych nie może zostać zrealizowany. Jednak z uwagi na znaczną zmianę trasy (spowodowana nie do końca od nas zależnymi przyczynami) proponujemy wszystkim osobom, które jednak chcą zrezygnować z biegu dać taka możliwość proponując w zamian bezpłatny udział w kolejnej edycji biegu za rok bez względu na wysokość kwoty wpisowego, zgodnie z wybranym tegorocznym pakietem startowym z koszulka lub bez). Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację ale jak pisaliśmy problemy związane z realizacja pierwotnej trasy nie były do końca zależne od nas. Oczywiście powody opisane poprzednio przez firmę realizująca imprezę nie są jedynymi przyczynami zmiany trasy. Nałożenie się wszystkich problemów na raz zobligowało nas do zmian do realizacji imprezy na obecnych warunkach. Osoby które chcą zrezygnować z biegu na proponowanych warunkach prosimy o maila na biuro@time4s.pl z informacja "Rezygnuję z biegu w  dniu 10.09.2017r ze względu na mocno zmieniona trasę biegu, wyrażam zgodę na bezpłatny start w kolejnej edycji Półmaratonu Łódź."Dodatkowo prosimy o podanie: imię i nazwisko, rok urodzenia, nadany numer startowy.

 

Rezygnację z biegu jest możliwa do czwartku 07.09.2017 do godziny 24:00. Czas rezygnacji jest wyznaczony przez datę wysłania maila.

 

Organizator ŁOZLA

Pozostałe aktualności

06.09.2017

NIEZBĘDNIK półMARATOŃCZYKA

Witamy niniejszym publikujemy niezbędne informacje dla osób zainteresowanych Półmaraton Łódź.
06.09.2017

SALVEO

Jesteśmy nowym ośrodkiem rehabilitacji w Łodzi stosującym innowacyjną metodę INDIBA ACTIV THERAPY
04.09.2017

Zmiana trasy

Witamy wszystkich, chcemy was poinformować że ostatnie kilka/kilkanaście dni walczyliśmy o Półmaraton Łódź żeby impreza w ogóle miała szanse bytu.
31.08.2017

DIABECIAKI

Współorganizatorem atrakcji oraz biegów towarzyszących jest fundacja DIABECIAKI to dzięki nim program na sobotę przedstawia się następująco:
więcej